Media Abstract (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: File
hi: फ़ाइल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Rendered entity
hi: रेंडर की गई इकाई
