Media Abstract (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Documentation
ru: Документация

en: File
ru: Файл

en: Default
ru: По умолчанию

en: Reference
ru: Связь

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ru: Данное поле хранит идентификатор файла как целочисленное значение.

en: Rendered entity
ru: Готовая к выводу сущность

en: Media types
ru: Типы медиа

en: Media ID
ru: ID медиа
