Media Abstract (1.0.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Default
ro: Implicit

en: Reference
ro: Referință

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ro: Acest câmp stochează ID-ul unui fișier ca o valoare întreagă.

en: Rendered entity
ro: Entitate randată

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
