Media Abstract (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: File
sv: Fil

en: Default
sv: Förvald

en: Reference
sv: Referens

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sv: Det här fältet sparar ID för en fil som heltalsvärde.

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Media types
sv: Typer av media
