Media Abstract (1.0.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: File
es: Archivo

en: Default
es: Por defecto

en: Reference
es: Referencia

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
es: Este campo alamacena la ID de un archivo como un valor de número entero.

en: Rendered entity
es: Entidad representada

en: Media types
es: Tipos multimedia
