Media Abstract (1.0.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Default
fi: Oletus

en: Reference
fi: Viittaus

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa tiedoston ID:n kokonaislukuna.

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Media types
fi: Mediatyypit
