Media Abstract (1.0.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Reference
hu: Referencia

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
hu: Ez a mező egy fájl azonosítóját tartalmazza egész számként.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Media types
hu: Médiatípusok
