Media Abstract (1.0.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Default
nl: Standaard

en: Reference
nl: Referentie

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Media types
nl: Mediatypes
