Media Abstract (1.0.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Default
sk: Predvolené

en: Reference
sk: Referencia

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru ako celočíselnú hodnotu.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Media types
sk: Typy médií
