Media Abstract (1.0.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Reference
id: Referensi

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
id: Isian ini menyimpan ID suatu berkas sebagai bilangan bulat.

en: Rendered entity
id: Entitas yang dihasilkan

en: Media types
id: Jenis media
