Media Abstract (1.0.8) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Default
ja: デフォルト

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ja: このフィールドはファイルのIDを整数値として保存します。

en: Rendered entity
ja: 描画されたエンティティ

en: Media types
ja: メディアタイプ
