Media Abstract (1.0.8) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File
pl: Plik

en: Default
pl: Domyślny

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku jako liczbę całkowitą.

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Media types
pl: Typy mediów
