Media Abstract (1.0.8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Default
tr: Varsayılan

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
tr: Bu alan bir dosyanın ID'sini tamsayı bir değer olarak saklar.

en: Rendered entity
tr: Oluşturulmuş varlık

en: Media types
tr: Medya tipleri
