Media: Acquia DAM (2.0.10) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
