Media: Acquia DAM (2.0.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
