Media: Acquia DAM (2.0.6) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Duration
lt: Laikas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Media type
lt: Medijos tipas
