Media: Acquia DAM (2.0.9) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Overview
bs: Pregled

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: configure
bs: podesi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
