Media: Acquia DAM (2.0.9) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: configure
cs: nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Duration
cs: Trvání

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
