Media: Acquia DAM (2.0.9) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: configure
ku: سازبکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا
