Media: Acquia DAM (2.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
