Media: Acquia DAM (2.1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Delete
nn: Slett

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Save
nn: Lagre

en: configure
nn: konfigurer

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
