Media: Acquia DAM (2.1.2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: configure
gl: configurar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Duration
gl: Duración

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Date created
gl: Data de creación

en: Migrate
gl: Migrar

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Embed
gl: Incrustar

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.
