Media: Acquia DAM (2.1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය
