Media: Acquia DAM (2.1.2) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Filename
sv: Filnamn

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Every hour
sv: Varje timma

en: File name
sv: Filnamn

en: File size
sv: Filstorlek

en: configure
sv: konfigurera

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Asset
sv: Tillgång

en: Document
sv: Dokument

en: Migrate
sv: Migrera

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Embed
sv: Bädda in

en: Select images
sv: Välj bilder

en: Video file
sv: Videofil

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Date modified
sv: Modifierad datum

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Select video
sv: Välj video

en: Asset ID
sv: Tillgångs ID

en: Select assets
sv: Välj tillgångar
