Media: Acquia DAM (2.1.3) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Delete
hi: मिटायें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: File
hi: फ़ाइल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Format
hi: प्रारूप

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Every hour
hi: प्रत्येक घंटा

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: File size
hi: फ़ाइल का साइज़

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Duration
hi: अवधि

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Date modified
hi: संशोधित तिथि
