Media: Acquia DAM (2.1.3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Delete
jv: Busak

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Save
jv: Simpen

en: Filename
jv: Jeneng File

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: configure
jv: konfigurasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.
