Media: Acquia DAM (2.1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: configure
mn: тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
