Media: Acquia DAM (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་
