Media: Acquia DAM (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
