Media: Acquia DAM (8.x-1.32) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Password
kk: Құпиясөз
