Media AV Portal (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: pixels
gl: píxeles

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
