Media AV Portal (8.x-1.0-beta8) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Original image
jv: Gambar asli

en: pixels
jv: piksel

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
