Media AV Portal (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: pixels
ar: بكسلات

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
