Media AV Portal (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: pixels
da: pixel

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
da: Vælg et responsivt billedformat.

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater

en: Cache maximum age
da: Maksimal cache-levetid

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
