Media Bulk Upload (3.0.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Fields
cs: Pole

en: Media
cs: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Information
cs: Informace

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Add a new @entity_type.
cs: Přidat nový @entity_type

en: There is no @entity_type yet. @add_link
cs: Typ entity @entity_type dosud neexistuje. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
cs: Žádné typy médií nejsou k dispozici. <a href=":url">Přidat typ média</a>.
