Media Bulk Upload (3.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે

en: There is no @entity_type yet. @add_link
gu: કોઈ @entity_type હજુ સુધી નથી. @add_link
