Media Bulk Upload (3.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Fields
is: Svæði

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Information
is: Upplýsingar

en: About
is: Um

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
is: Engar margmiðlunartegundir til. <a href=":url">Bæta við margmiðlunartegund</a>.
