Media Bulk Upload (3.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
