Media Bulk Upload (3.0.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Fields
sk: Polia

en: Media
sk: Médiá

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Information
sk: Informácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne typy médií. <a href=":url">Pridať typ média</a>.
