Media Bulk Upload (3.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: About
sq: Informacione
