Media Bulk Upload (3.0.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Fields
uk: Поля

en: Media
uk: Медіа

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Information
uk: Відомості

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Media Types
uk: Типи медіа

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Add a new @entity_type.
uk: Додати новий тип сутності @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
uk: Тип сутності @entity_type поки що відсутній. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
uk: Типи медіа відсутні. <a href=":url">Додати тип медіа</a>.
