Media Bulk Upload (3.0.5) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Add a new @entity_type.
az: Yeni @entity_type əlavə edin.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
az: Hələ @entity_type yoxdur. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
az: Heç bir media növü mövcud deyil. <a href=":url">Media növü əlavə edin</a>.
