Media Bulk Upload (3.0.5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
