Media Bulk Upload (3.0.5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Fields
lv: Lauki

en: Media
lv: Multivide

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Information
lv: Informācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link
