Media Bulk Upload (3.0.5) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: List
ms: Senarai

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal
