Media Bulk Upload (3.0.5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
