Media Bulk Upload (3.0.4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Fields
hr: Polja

en: Media
hr: Mediji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
