Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Fields
eo: Kampoj
