Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
