Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
